Przegląd rowerów Cannondale i ich zalety

rower

admin Rowery

Cannondale zawsze była marką, która szczyciła się innowacyjnością. Producent posiada wiele patentów na innowacyjne rozwiązania. Rowery Cannondale są synonimem niezawodności, doskonałego prowadzenia w każdych warunkach i dobrego przebiegu.

Marka rowerów Cannondale

Podobnie jak większość znanych na całym świecie amerykańskich marek, firma Cannondale zaczynała jako mały start-up. Została założona przez Joe Montgomery’ego na strychu nad szopą na konserwy. Początkowo firma zajmowała się tworzeniem plecaków i ekwipunku. Pierwszym pojazdem na kołach była przyczepka rowerowa, która była również pierwszą innowacją firmy w świecie rowerowym.

cannondale

 

Rower, który sprawi, że poczujesz się jak król szos

  • Rama jest wykonana z wytrzymałego stopu;
  • Elastyczna geometria zapewnia maksymalną kontrolę, stabilność i zwrotność na stromych zjazdach i zakrętach;
  • Dobre osiągi w terenie i jazda w terenie.

Firma oferuje szeroki wybór typów rowerów. Rower Cannondale można kupić z myślą o różnych warunkach jazdy:

  • Modele górskie z ramami aluminiowymi i karbonowymi. Zaletami są wysokiej jakości amortyzacja i komfortowy układ napędowy;
  • Modele autostradowe. Ergonomiczne rozwiązania o doskonałych właściwościach aerodynamicznych;
  • Rowery miejskie;
  • Na długie wyprawy w teren eksperci zalecają zakup niezawodnego roweru turystycznego Cannondale.

Co sprawia, że rowery Cannondale często są wybierane przez użytkowników?

W każdej branży istnieje pewien wzorzec jakości, na którym wzoruje się wiele osób. Na rynku rowerowym tym wzorcem jest marka Cannondale. Rowery tej marki można nazwać Bentleyami w świecie rowerów. Rowery Cannondale są składane ręcznie w amerykańskich fabrykach i charakteryzują się oryginalną konstrukcją ramy oraz specjalnymi wypustkami. Oficjalne hasło firmy brzmi „Feel the difference”, co można przetłumaczyć jako poczuj różnicę lub poczuj się wyjątkowo.

 

You May Also Like..