Czym wyróżnia się maska antywirusowa FFP3?

maseczki ffp3

admin Inne

Maska z filtrem FFP3 to rozwiązanie, z jakiego skorzysta praktycznie każda osoba. Jest ona przeznaczona dla kobiet i mężczyzn, którzy w swojej pracy lub na co dzień są narażeni na wirusy, pyły i smog. Nic więc dziwnego, że te nowoczesne maski są tak popularne na rynku. Uniwersalne zastosowanie daje wiele możliwości. Jakie zalety ma maska FFP3? Dlaczego warto postawić na maseczkę z filtrem? Co oferują producenci? Przed czym ochroni nas maska?

Maska antywirusowa FFP3 wielokrotnego użytku

maseczki ffp3

W tym wypadku niezwykle ceniony jest filtr FFP3, jaki daje aż 99 procent skuteczności w działaniu. Maski FFP3 są użytkowane przez lekarzy, fizjoterapeutów, medyków, dentystów, czy pielęgniarki, które każdego dnia mają kontakt z osobami chorymi. Oczywiście zwykli odbiorcy także skorzystają z dobrodziejstw maski FFP3. System filtracji spełni wymogi każdego użytkownika. Maseczka FFP3 wielorazowa jest o tyle ciekawą opcją, że posłuży nam przez kilka razy. Postawmy na dobrą jakość, co przełoży się na wytrzymałość i solidne wykonanie maski. 

Niezbędna maska FFP3

Maska z filtrem FFP3 daje doskonałą ochronę dróg oddechowych w  wielu miejscach. Pamiętajmy o tym, że jeśli maska stanie się wilgotna, trzeba ją zamienić na inną. W tym wypadku przydatne będą nowoczesne maseczki z filtrem FFP3, co dodatkowo zwiększy naszą ochronę. 

You May Also Like..

bielizna termiczna

Bielizna termiczna dla rowerzystów – zastosowanie

Bielizna termiczna oraz rękawiczki na rower to podstawowe elementy wyposażenia dla każdego, kto na co dzień jeździ rowerem. Rękawiczki chronią […]