Klamkomanetki rowerowe – wygoda i komfort

admin Akcesoria do roweru

Jednym z czołowych producentów sprzętu rowerowego jest uznana firma Shimano, która między innymi zajmuj się produkcją klamkomanetek do rowerów każdego typu. Czy ten sprzęt faktycznie się sprawdza? Czy jest to urządzenie, które pozwala rozwijać i spełniać się każdemu rowerzyście? Na to pytanie odpowie nasz wpis blogowy.

Sprytne rozwiązania w klamkomanetkach

Klamkomanetki to nie jest rozwiązanie nowe. Odkąd w rowerach zaczęto stosować, montować różnego rodzaju przerzutki, rozwinęły się także projekty klamkomanetek. Oczywiście ich montaż, jak i zastosowanie techniczne starały się dorównać technologicznych aspektom związanym z rozwiązaniami modeli rowerowych.

Klamkomanetki są obecnie stosowane niemalże w każdym typie roweru trekkingowego. Dlaczego właśnie w nich? Przede wszystkich chodzi o komfort jazdy i lepsze rozwiązanie związane z poruszaniem się na nierównym terenie.

Klamkomanetki i preferencje rowerzysty

Klamkomanetki są stosowane z przerzutkami – ale i z biegami w niemalże każdym typie roweru. To ułatwia jazdę i poruszanie się na różnym terenie. Shimano wprowadziło rozwiązania, które są technologicznie na wysokim poziomie i pozwalają usprawnić nie tylko komfort jazdy, ale i usprawniają pracę całego roweru.

Co ciekawe opinia na temat tych urządzeń były zbierane przez wiele lat. Shimano w oparciu o opinie rowerzystów zastosowało wiele usprawnień które są stosowane także dziś.

You May Also Like..

sklep rowerowy kraków

Sklep Rowerowy Kraków: Profesjonalne Usługi Dla Miłośników Dwóch Kółek

Wybór odpowiedniego sklepu rowerowego w Krakowie może być kluczowy dla jakości Twojej jazdy oraz trwałości roweru. W zatłoczonym rynku warto […]